Partnerzy

Wspierają nas w różny sposób, aktywnie i z zaangażowaniem:

Partner strategiczny Bibby Financial Services – DZIĘKUJEMY ŻE JESTEŚCIE Z NAMI! To czołowa firma faktoringowa, która od 15 lat wspiera polskich przedsiębiorców i eksporterów.

Firma doradcza Westhill Consulting, właściciel platformy grywalizacyjnej GAMEHILL. Grywalizacja to zastosowanie mechaniki z gier do zaangażowania ludzi, na przykład do edukacji lub sportu.
Rekordy, punkty – to ich domena! Dlatego GAMEHILL jest sponsorem tej części wydarzenia, który jest związany z ustanowieniem Rekordu Polski. Dziękujemy!

Ta śliczna Syrenka Aktywnej Warszawy jest partnerem wydarzenia #100dlaNiepodległej Tym samym ustanowienie Rekordu Polski jest dumną imprezą partnerską 30 Biegu Niepodległości w Warszawie. Tak, zdążysz! #100dlaNiepodległej rozpoczynamy o 9.00 a Bieg Niepodległości od lat rusza punktualnie o 11.11. Do zobaczenia na obu wydarzeniach!

Biuro Rekordów wspiera nas w organizacji ustanowienia Rekordu Polski. Sędziowie będą nas pilnować, by formalnościom stało się zadość!

Festiwal Biegów to nasz kolejny partner! Zapraszamy wszystkich biegaczy!Znakomitym partnerem komunikacyjnym została MOVE tv ! To platforma video out of home o zasięgu ogólnopolskim obecna w największych sieciach i klubach fitness!

Maraton Warszawski, dzięki za wsparcie komunikacyjne!

Spartan Race, dzięki za wsparcie komunikacyjne!

Papaj GYM to bliski naszemu sercu partner – wspiera nas merytorycznie, jego znakomici trenerzy poprowadzą rozgrzewkę! Dzięki!